KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12144662

nr 1214 4662

Etsning

Lagrand, Signerad, 16/50, flicka med hund, 14,5x21

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 19:36:52

27/10 00:58:13 1      Vinnande bud